چین سیم کشی فیبر نوری سازنده
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

جعبه فیبر نوری LGX PLC با SC APC Simplex فیبر نوری آداپتور

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری برای فروش
نمایشگاه
نظرات مشتریان
قیمت شما به من کمک می کند تا سفارشات را برنده شوید، از شما بسیار سپاسگزارم، سازمان های بیشتری را به شما ارسال می کند.

—— اندی میچاییل

تحویل شگفت انگیز، خیلی سریع، من خوشحالم که آنها را قبل از زمان مناسب خود دریافت کنیم.

—— باهر پاول

با تشکر از شما عزیزم، مشتریان من کابل های پچ را با کیفیت بسیار عالی دوست دارم.

—— فیلیپ پونک

چت IM آنلاین در حال حاضر

جعبه فیبر نوری LGX PLC با SC APC Simplex فیبر نوری آداپتور

چین جعبه فیبر نوری LGX PLC با SC APC Simplex فیبر نوری آداپتور تامین کننده
جعبه فیبر نوری LGX PLC با SC APC Simplex فیبر نوری آداپتور تامین کننده جعبه فیبر نوری LGX PLC با SC APC Simplex فیبر نوری آداپتور تامین کننده جعبه فیبر نوری LGX PLC با SC APC Simplex فیبر نوری آداپتور تامین کننده

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: TTI
گواهی: ISO, SGS, ROHS
شماره مدل: PLC-LGX

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن
زمان تحویل: 2-3 روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع اتصال: SC، FC، LC، ST فورل پایان چهره: PC، UPC، APC
نوع فیبر: G652D G657A1 G657A2 حالت فیبر: Singlmode
بسته بندی: لوله های فولادی، ABS ساختار: 1x32 2x32

جعبه Splitter جعبه LGX PLC با SC APC Simplex فیبر نوری آداپتور

شرح:

TTI مجموعه ای از محصولات Split 1xN و 2xN را فراهم می کند که برای کاربردهای خاص طراحی شده اند. تمام محصولات مطابق با GR-1209-CORE و GR-1221-CORErequirements.

ویژگی:

یکنواختی خوب و از دست دادن درجۀ کم

کاهش قطبش قطعی

عالی مکانیکی

پایداری Telecordia GR-1221 و GR-1209

کامپوننت ها از طریق TLC-Certified، مطابق با YD1117-2001 است

نسبت خنثی سازی قطبش بالا و یکنواختی عالی

ورودی فیبر: فیبر 0.9mm یا 250μm برای انتخاب

خروجی فیبر: فیبر 250μm لاغر (برای اسپلینگ) G.657A Fiber

کاربرد:

فیبر به نقطه (FTTX)

شبکه های محلی (LAN)

تلویزیون کابلی (CATV)

ابزار آزمایش

فیبر به خانه (FTTH)

شبکه های نوری منفعل (PON، GEPON)

مشخصات:


جدول 1 - 1 × N فیبر فیبر PLC

مولفه های 1 × 2 1 × 4 × 1 × 8 16 × 1 1 × 32 × 1 × 64
طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
نوع فیبر G657A یا مشتری مشخص شده است
افت ضریب (dB) (درجه P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
یکنواختی ضرر (دسی بل) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
افت بازده (دسی بل) (درجه P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
جهت گیری (dB) 55 55 55 55 55 55
از دست دادن وابسته به طول موج (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
پایداری دما (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
دمای کار (℃) -40 ~ 85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
بسته بندی لوله های فولادی یا ABS

جدول 2 - 2 × N فیبر فیبر PLC

مولفه های 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
نوع فیبر G657A یا مشتری مشخص شده است
افت بازده (دسی بل) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
یکنواختی ضرر (دسی بل) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
افت بازده (دسی بل) (درجه P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
جهت گیری (dB) 55 55 55 55 55 55
از دست دادن وابسته به طول موج (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
پایداری دما (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
دمای کار (℃) -40 ~ 85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
بسته بندی لوله های فولادی یا ABS

یادداشت:

  1. بدون اتصال دهنده مشخص شده است.
  2. یک تلفات 0.15dB اضافی در هر اتصال اضافه کنید

تصویر محصول:

اطلاعات تماس
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

تماس با شخص: Ms. Vicky Tan

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)