• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    اندی میچاییل
    قیمت شما به من کمک می کند تا سفارشات را برنده شوید، از شما بسیار سپاسگزارم، سازمان های بیشتری را به شما ارسال می کند.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    باهر پاول
    تحویل شگفت انگیز، خیلی سریع، من خوشحالم که آنها را قبل از زمان مناسب خود دریافت کنیم.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    فیلیپ پونک
    با تشکر از شما عزیزم، مشتریان من کابل های پچ را با کیفیت بسیار عالی دوست دارم.
تماس با شخص : Vicky Tan
شماره تلفن : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
چین پیگتیل فیبر نوری OM4 با روکش بیرونی PVC LSZH OFNR OFNP قابلیت تعویض و دوام خوب

پیگتیل فیبر نوری OM4 با روکش بیرونی PVC LSZH OFNR OFNP قابلیت تعویض و دوام خوب

نام: پیگتیل فیبر نوری
رنگ: بنفش/رز قرمز یا سفارشی
رابط: SC/LC/ST/FC/MPO
چین LC Anti Bite Fiber Optical Pigtail با زره پوش فولادی اتلاف درج کم و افت برگشت بالا

LC Anti Bite Fiber Optical Pigtail با زره پوش فولادی اتلاف درج کم و افت برگشت بالا

نام: زره فیبر نوری پیگتیال
تعداد فیبر: 1-144
مدل فیبر: چند حالته MM
چین کابل OD 0.9mm 2.0mm 3.0mm فیبر نوری Pigtail SM افت برگشت کم و انتقال زیاد سیگنال

کابل OD 0.9mm 2.0mm 3.0mm فیبر نوری Pigtail SM افت برگشت کم و انتقال زیاد سیگنال

نام: پیگتیل فیبر نوری
مدل: اس ام
رابط: SC/LC/ST/FC/MPO
چین FTTH Singlemode Simplex SC APC Fiber Optic Pigtail Yellow Jacket

FTTH Singlemode Simplex SC APC Fiber Optic Pigtail Yellow Jacket

نوع فیبر: G652D G657A1 G657A2
کاربرد: شبکه FTTH FTTB FTTX
نوع رابط: APC/UPC
چین Singlemode Simplex G652D G657A فیبر نوری Pigtail SC / APC 0.9mm 9/125

Singlemode Simplex G652D G657A فیبر نوری Pigtail SC / APC 0.9mm 9/125

نوع فیبر: G652D G657A1 G657A2
کاربرد: شبکه FTTH FTTB FTTX
نوع رابط: APC/UPC
چین فیبر نوری فیبر نوری ضد زره با فیبر G652D G657A1

فیبر نوری فیبر نوری ضد زره با فیبر G652D G657A1

نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU / MPO ect.
فورل پایان چهره: PC / UPC / APC
نوع فیبر: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
چین MTRJ MU MPO MTP فیبر نوری Pigtail برای OM4 فیبر نوری آداپتور

MTRJ MU MPO MTP فیبر نوری Pigtail برای OM4 فیبر نوری آداپتور

نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU / MPO ect.
فورل پایان چهره: PC / UPC / APC
نوع فیبر: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
چین 2.0mm 3.0mm فیبر نوری Pigtail Simplex، دوبلکس با گواهی ROHS

2.0mm 3.0mm فیبر نوری Pigtail Simplex، دوبلکس با گواهی ROHS

نوع اتصال: SC
فورل پایان چهره: PC / UPC
نوع فیبر: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
چین 6core 12core 24core فیبر نوری Pigtail فیبر نوری جعبه ترمینال

6core 12core 24core فیبر نوری Pigtail فیبر نوری جعبه ترمینال

نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU / MPO ect.
فورل پایان چهره: PC / UPC / APC
نوع فیبر: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
چین 50um 62.5um MultiMode LC Pigtail با سیاه سفید سیاه و سفید بوت، Ofc Pigtail

50um 62.5um MultiMode LC Pigtail با سیاه سفید سیاه و سفید بوت، Ofc Pigtail

نوع اتصال: LC
فورل پایان چهره: UPC / PC
نوع فیبر: OM1 OM2
1 2 3