• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    اندی میچاییل
    قیمت شما به من کمک می کند تا سفارشات را برنده شوید، از شما بسیار سپاسگزارم، سازمان های بیشتری را به شما ارسال می کند.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    باهر پاول
    تحویل شگفت انگیز، خیلی سریع، من خوشحالم که آنها را قبل از زمان مناسب خود دریافت کنیم.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    فیلیپ پونک
    با تشکر از شما عزیزم، مشتریان من کابل های پچ را با کیفیت بسیار عالی دوست دارم.
تماس با شخص : Vicky Tan
شماره تلفن : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
چین SC OM1 OM2 فیبر نوری کانکتور کابل Telecome برای کابل 0.9mm

SC OM1 OM2 فیبر نوری کانکتور کابل Telecome برای کابل 0.9mm

نوع اتصال: SC
فورل پایان چهره: PC، UPC، APC
نوع فیبر: تکموت، چندجملهای
چین اتصال دهنده های فیبر نوری APC / Lc اتصال ساده برای شبکه محلی

اتصال دهنده های فیبر نوری APC / Lc اتصال ساده برای شبکه محلی

نوع اتصال: SC
فورل پایان چهره: UPC، APC
نوع فیبر: تکموت، چندجملهای
VIDEO چین LC SC ST FC MTRJ فیبر نوری اتصال دهنده با ضایعات کم درج بازگشت بازگشت

LC SC ST FC MTRJ فیبر نوری اتصال دهنده با ضایعات کم درج بازگشت بازگشت

نام: کانکتور فیبر نوری
نوع رابط: SC / LC / ST / FC / MTRJ
نوع فیبر: تک مدل / چند قالبی
چین اتصال دهنده های فیبر فیبر چند منظوره مونیتور سیاه و قرمز بوسیله کلیپ دوبلکس

اتصال دهنده های فیبر فیبر چند منظوره مونیتور سیاه و قرمز بوسیله کلیپ دوبلکس

نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU / MPO ect.
فورل پایان چهره: PC، UPC، APC
نوع فیبر: تکموت، چندجملهای
چین SM SC FC LC اتصالات فیبر APC OS1 OS2 اتصالات فیبر تک حالت

SM SC FC LC اتصالات فیبر APC OS1 OS2 اتصالات فیبر تک حالت

نوع اتصال: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU ect.
فورل پایان چهره: PC، UPC، APC
نوع فیبر: تکموت، چندجملهای
چین 12 هسته MPO / MTP فیبر نوری برای پانل فیبر پچ

12 هسته MPO / MTP فیبر نوری برای پانل فیبر پچ

نوع اتصال: MPO / MTP
فورل پایان چهره: PC، UPC، APC
نوع فیبر: تکموت، چندجملهای
چین اتصال فیبر نوری MU Simplex 9 / 125um 50 / 125um lc duplex

اتصال فیبر نوری MU Simplex 9 / 125um 50 / 125um lc duplex

نوع اتصال: MU
فورل پایان چهره: PC، UPC، APC
نوع فیبر: تکموت، چندجملهای
چین کانکتور فیبر نوری LC OM4 با فیبر کابل Aqua بوت 90 درجه

کانکتور فیبر نوری LC OM4 با فیبر کابل Aqua بوت 90 درجه

نوع اتصال: LC
فورل پایان چهره: PC، UPC، APC
نوع فیبر: تکموت، چندجملهای
چین اتصال فیبر نوری دوپلکس MU ساده برای فیبر نوری OM3 OM4

اتصال فیبر نوری دوپلکس MU ساده برای فیبر نوری OM3 OM4

نوع اتصال: MU
فورل پایان چهره: PC، UPC، APC
نوع فیبر: تکموت، چندجملهای
چین MTRJ LC اتصالات فیبر تک حالت برای کابل زنانه / مردانه

MTRJ LC اتصالات فیبر تک حالت برای کابل زنانه / مردانه

نوع اتصال: LC
فورل پایان چهره: PC، UPC، APC
نوع فیبر: تکموت، چندجملهای
1 2 3