• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    اندی میچاییل
    قیمت شما به من کمک می کند تا سفارشات را برنده شوید، از شما بسیار سپاسگزارم، سازمان های بیشتری را به شما ارسال می کند.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    باهر پاول
    تحویل شگفت انگیز، خیلی سریع، من خوشحالم که آنها را قبل از زمان مناسب خود دریافت کنیم.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    فیلیپ پونک
    با تشکر از شما عزیزم، مشتریان من کابل های پچ را با کیفیت بسیار عالی دوست دارم.
تماس با شخص : Vicky Tan
شماره تلفن : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
چین LGX Cassette Type Optical Fiber PLC Splitter Box 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64

LGX Cassette Type Optical Fiber PLC Splitter Box 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64

نوع فیبر: G657A1
کاربرد: GPON/EPON
نوع رابط: SC/Apc و SC/Upc
چین تقسیم کننده فیبر نوری LSZH 1*16 پردازش آسان برای شبکه های نوری غیرفعال

تقسیم کننده فیبر نوری LSZH 1*16 پردازش آسان برای شبکه های نوری غیرفعال

نام: اسپلیتر فیبر نوری (1*16)
نوع فیبر: اس ام
کابل OD: 0.9mm/2mm/3mm
چین شکاف فیبر نوری G657A1 1x2 1x4 1x8 1x16 FTTH جعبه فلزی LGX نوع کاست

شکاف فیبر نوری G657A1 1x2 1x4 1x8 1x16 FTTH جعبه فلزی LGX نوع کاست

نوع فیبر: G657A1
کاربرد: GPON/EPON
نوع رابط: SC/Apc و SC/Upc
چین FTTH نوع جعبه ABS 1*4 اپتیکال PLC Splitter SC APC UPC Single Mode

FTTH نوع جعبه ABS 1*4 اپتیکال PLC Splitter SC APC UPC Single Mode

نام محصول: اسپلیتر SC APC/UPC 1x32 فیبر نوری PLC
کاربرد: شبکه FTTH FTTB FTTX
نوع رابط: شکاف PLC، 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32
چین 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 PLC شکاف فیبر نوری SC کانکتور UPC

1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 PLC شکاف فیبر نوری SC کانکتور UPC

نوع رابط: SC، FC، LC، ST
فرول انتهای صورت: PC، UPC، APC
نوع فیبر: G652D G657A1 G657A2
چین G652D G657A1 G657A2 PLC شکاف فیبر مقاومت در برابر دمای بالا

G652D G657A1 G657A2 PLC شکاف فیبر مقاومت در برابر دمای بالا

نام: تقسیم کننده فیبر نوری PLC برهنه
کاربرد: نصب در انواع باکس پیگتیل
نوع کابل: (1/2) * (4/8/16/32)
چین اسپلیتر فیبر نوری سبک وزن 1x2 شکاف ABS PLC کم بازده

اسپلیتر فیبر نوری سبک وزن 1x2 شکاف ABS PLC کم بازده

نام: اسپلیتر فیبر نوری ABS
مدل فیبر: SM / MM
نوع فرول: UPC APC
چین SM MM Fiber 1X2 تقسیم نوری دیجیتال ضد گرد و غبار نصب آسان

SM MM Fiber 1X2 تقسیم نوری دیجیتال ضد گرد و غبار نصب آسان

نام: اسپلیتر فیبر نوری 1*2
نوع فیبر: SM / MM
فرول: کامپیوتر UPC APC
چین لوله فولادی PLC فیبر نوری اسپلیتر 1x4 G652D G657A1 G657A2 نوع

لوله فولادی PLC فیبر نوری اسپلیتر 1x4 G652D G657A1 G657A2 نوع

نام: لوله فولادی PLC 1*4 تقسیم کننده فیبر نوری
مدل فیبر: SM / MM
نوع فیبر: G652D G657A1 G657A2
چین فیبر نوری FTTH 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 PLC Splitter ABS نوع جعبه

فیبر نوری FTTH 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 PLC Splitter ABS نوع جعبه

نوع رابط: SC،FC،LC،ST
فرول انتهایی: PC، UPC، APC
نوع فیبر: G652D G657A1 G657A2
1 2 3 4 5