چین سیم کشی فیبر نوری سازنده
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
خانه محصولات

MTP / MPO فیبر

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری برای فروش
نمایشگاه
نظرات مشتریان
قیمت شما به من کمک می کند تا سفارشات را برنده شوید، از شما بسیار سپاسگزارم، سازمان های بیشتری را به شما ارسال می کند.

—— اندی میچاییل

تحویل شگفت انگیز، خیلی سریع، من خوشحالم که آنها را قبل از زمان مناسب خود دریافت کنیم.

—— باهر پاول

با تشکر از شما عزیزم، مشتریان من کابل های پچ را با کیفیت بسیار عالی دوست دارم.

—— فیلیپ پونک

چت IM آنلاین در حال حاضر

MTP / MPO فیبر

(19)
چین پایه نوری فیبر نوری OM4 MTP برای شبکه های 40G کارخانه

پایه نوری فیبر نوری OM4 MTP برای شبکه های 40G

بند ناف فیبر نوری High-stability OM4 MTP برای شبکه های 40G شرح: پچ فیبر نوری MPO / MTP با اتصالات فیبر نوری MPO / MTP است. آنها اتصالات فایبر گلاس چندگانه در یک سیم پیچ پچ مانند 4 فیبر، 8 فیبر، 12 فیبر و غیره د... Read More
2018-12-06 19:41:38
چین 24 هسته OM4 MTP / MPO فیبر نوری پد کابل برای MPO کاست کارخانه

24 هسته OM4 MTP / MPO فیبر نوری پد کابل برای MPO کاست

24 هسته OM4 MTP / MPO فیبر نوری پد کابل برای MPO کاست شرح: پچ فیبر نوری MPO / MTP با اتصالات فیبر نوری MPO / MTP است. آنها اتصالات فایبر گلاس چندگانه در یک سیم پیچ پچ مانند 4 فیبر، 8 فیبر، 12 فیبر و غیره دارند. ... Read More
2018-12-06 19:41:24
چین OM3 / OM4 نوع مرد MTP / MPO فیبر نوری سیم کشی با کابل 3.0mm فیبر کارخانه

OM3 / OM4 نوع مرد MTP / MPO فیبر نوری سیم کشی با کابل 3.0mm فیبر

OM3 / OM4 مرد نوع MPO فیبر نوری سیم کشی با کابل 3.0mm فیبر شرح: پچ فیبر نوری MPO / MTP با اتصالات فیبر نوری MPO / MTP است. آنها اتصالات فایبر گلاس چندگانه در یک سیم پیچ پچ مانند 4 فیبر، 8 فیبر، 12 فیبر و غیره د... Read More
2018-12-06 19:41:08
چین UPC / APC MTP یکپارچه فیبر نوری پچ کابل با LSZH جلیقه کارخانه

UPC / APC MTP یکپارچه فیبر نوری پچ کابل با LSZH جلیقه

UPC / APC MTP یکپارچه فیبر نوری پچ کابل با LSZH جلیقه شرح: پچ فیبر نوری MPO / MTP با اتصالات فیبر نوری MPO / MTP است. آنها اتصالات فایبر گلاس چندگانه در یک سیم پیچ پچ مانند 4 فیبر، 8 فیبر، 12 فیبر و غیره دارند. ... Read More
2018-12-06 19:40:51
چین فیبر نوری فیبر نوری MPO / MTP برای فیبر نوری کابل 8 هسته ای کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری MPO / MTP برای فیبر نوری کابل 8 هسته ای

فیبر نوری فیبر نوری MPO / MTP برای فیبر نوری کابل 8 هسته ای شرح: پچ فیبر نوری MPO با اتصالات فیبر نوری MPO است. آنها اتصالات فایبر گلاس چندگانه در یک سیم پیچ پچ مانند 4 فیبر، 8 فیبر، 12 فیبر و غیره دارند. حالت ... Read More
2018-12-06 19:40:40
چین MPO - LC 12 فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر کابل فیبر نوری آبی دور بسته کارخانه

MPO - LC 12 فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر کابل فیبر نوری آبی دور بسته

MPO - LC 12 فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری شرح: پچ فیبر نوری MPO در مجموعه ی چند منظوره ی Ribbon استفاده می شود، بر خلاف سیمپلکس یا دوبلکس. اتصالات چند فایبرگلاس در یک فیبر نوری MPO فیبر نوری، به عنوان ... Read More
2018-12-06 19:17:45
چین 24 هسته Mpo ماژول فیبر کانکتور / کاست با SC Simplex فیبر نوری آداپتور کارخانه

24 هسته Mpo ماژول فیبر کانکتور / کاست با SC Simplex فیبر نوری آداپتور

24 هسته MPO کاست ماژول با SC Simplex آداپتور فیبر نوری شرح: ماژول کاست MPO ارائه انتقال امن بین اتصالات گسسته MPO و LC یا SC است. آنها برای متصل کردن ستون فقرات MPO با پچ LC یا SC استفاده می شود. با کمبود MPO ... Read More
2016-09-20 15:57:26
چین SC Simplex آداپتور فیبر نوری MTP / MPO فیبر با پوشش قفل کلیپ قفل کارخانه

SC Simplex آداپتور فیبر نوری MTP / MPO فیبر با پوشش قفل کلیپ قفل

24 هسته MPO کاست ماژول با SC Simplex آداپتور فیبر نوری شرح: ماژول کاست MPO ارائه انتقال امن بین اتصالات گسسته MPO و LC یا SC است. آنها برای متصل کردن ستون فقرات MPO با پچ LC یا SC استفاده می شود. MPO Cassettes ... Read More
2016-09-20 15:57:26
چین جعبه فیبر نوری MPO Singlemode با آداپتور فیبر نوری دوپلکس کارخانه

جعبه فیبر نوری MPO Singlemode با آداپتور فیبر نوری دوپلکس

ماژول کاست یکپارچه MPO با آداپتورهای فیبر نوری دوگانه LC شرح: سیستم ماژول MPO Cassette ماژول اجازه می دهد تا سرعت بخشیدن به زیرساخت های مرکز داده با کیفیت بالا و بهبود عیب یابی و تنظیم مجدد در طول حرکت، اضافه و ... Read More
2016-09-20 15:57:26
چین 12 هسته MTP / MPO ماژول کاست فیبر برای پانل 1U فیبر نوری پچ کارخانه

12 هسته MTP / MPO ماژول کاست فیبر برای پانل 1U فیبر نوری پچ

12 هسته MPO ماژول های کاست فیبر برای پنل پانل فیبر نوری 1U شرح: ماژول کاست MPO ارائه انتقال امن بین اتصالات گسسته MPO و LC یا SC است. آنها برای متصل کردن ستون فقرات MPO با پچ LC یا SC استفاده می شود. سیستم مدول... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 2|< 1 2 >|